Оплата

При оформленні замовлення в нашому інтернет магазині ви можете вибрати один із способів оплати.

Способи оплати:

Післяплата (оплата при отриманні товару)

Оплатити своє замовлення Ви можете безпосередньо на зручному відділенні Нової Пошти де можна відкрити, перевірити свою посилку і тільки після цього за неї заплатити. Але за цю послугу (Накладений Платіж) Ви переплачуєте додаткові кошти в розмірі 20 гривень + 2% від вартості посилки.

Передоплата на карту
Переказ грошових коштів на картковий рахунок (реквізити для оплати будуть надіслані на пошту після оформлення замовлення)
Після оплати необхідно підтвердити факт оплати надіславши електронну копію чека нашим менеджерам.

Зверніть увагу : комісія від суми замовлення оплачується клієнтом (0,5%).
Хочемо нагадати, що при оплаті на карту Ви економите свої гроші в розмірі 20 гривень + 2% від вартості замовлення.

Шановні клієнти, переконливе прохання!
Зберігайте всі квитанції про оплату до підтвердження менеджерами магазину про зарахування грошових коштів на наш банківський рахунок.

Елітні алкогольні напої є кращим рішенням для будь-якого свята або іншого заходу. Інтернет-магазин «Alcomall.com.ua» працює тільки з перевіреними постачальниками. Вся продукція преміум-класу має необхідні сертифікати, що підтверджують якість товару. Замовити елітний алкоголь в нашому магазині можуть як приватні особи, так і компанії.

Наша команда цінує кожного клієнта, тому ми створюємо найкращі умови для співпраці.

Основною нашою перевагою є великий асортимент елітних алкогольних напоїв, який можна придбати всього за кілька хвилин, не виходячи з дому.

Close